PARÇA EŞYA TAŞIMA

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Eşyalarınızı adreslerinden alarak istediğiniz yere nakliyesini yapmaktayız.

İSTANBUL ANKARA İZMİR ANTALYA MUĞLA BALIKESİR

Tüm Ege bölgesine,Akdeniz bölgesine ,Marmara bölgesine,Karadeniz bölgesine garantili şekilde eşya taşıma,parsiyel,evden eve,paletli taşıma,koli taşıma,gibi yüklerinizi alıp götürmekteyiz.

Parsiyel Taşımacılık:

Nakliyat sektöründe, kolaylık sağlayan parsiyel taşımacılık, aynı güzergâh üzerinde, farklı adreslere, eşya taşıma işidir. Yani, Adana’da bulunan bir vatandaş, İstanbul’a taşınacağı zaman, kırkayak veya tır gibi bir araç buluyor. Bu araç zaten İstanbul istikametinde yükü var. Boş yer varsa, Adanalı vatandaşın eşyalarını da tıra yüklüyorlar. İşte bu tip taşımaya parsiyel taşıma denilmektedir.

Sadece kendi eşyası için taşıma ücreti ödeseydi, daha pahalı olacaktı. Sadece tır ve kırkayak türünde araçlarla, parsiyel taşımacılık yapılmamaktadır. Küçük araçlar da bu iş için kullanılmaktadır. Sadece bir kişi değil, birkaç kişinin eşyası da, taşınabilmektedir.

Parça Yük Nakliyesi:

Parça yük taşıma işi ise, küçük çaplı eşya taşıma işlerine verilen addır. Küçük çaplı işler için, küçük araçlar da temin edilebilmektedir. Parça yük taşıma işinde, yine kırılgan eşyalar için özel kutular ve bölmeler ayrılmıştır. Sağlam eşyalar ise, en alta konmaktadır. En üste ise kırılabilen eşyalar konmaktadır.

Hemen Ara